Works

Nullam vitae erat justo. Nam auctor malesuada ante. In a nisi vel dolor dignissim vehicula. Sed congue ligula lacus, ut hendrerit nisi sagittis in.

Nam quis nisl a enim placerat adipiscing et non tortor. Morbi eleifend arcu pretium ipsum dictum dictum.

Etiam sed lectus lectus. Nam bibendum fringilla justo at gravida. Mauris neque tellus, tempor id mauris in, fringilla tincidunt quam. Aenean tincidunt molestie convallis.

Aliquam porta, tellus quis cursus egestas, purus nisl vehicula nisi, eu congue erat diam nec purus. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis.

Vivamus ut ullamcorper nisl. Maecenas facilisis, eros sed vehicula tristique, turpis eros feugiat lorem, quis ornare lorem odio sit amet ligula. Etiam varius, elit.

Nunc vel semper felis, sed blandit diam. Pellentesque auctor non magna congue interdum. Nulla neque mauris, rutrum non blandit quis, pellentesque sit amet augue.

Pellentesque ut orci vel mauris euismod vehicula eget id nulla. Nam dapibus eleifend aliquam. Donec tempus vel orci nec mollis. Cras adipiscing non turpis.

Suspendisse aliquet varius massa, eu laoreet nibh vestibulum et. Donec varius quis lacus non pharetra. Curabitur non nunc gravida neque pellentesque dictum. Duis eleifend.

Nullam quis mi a lorem iaculis congue a sit amet dui. Mauris mattis, lacus a dictum feugiat, augue dui cursus velit, varius scelerisque lacus.

Integer a pellentesque justo, quis imperdiet augue. In sagittis id nisi at vulputate. Integer auctor dui eu ligula tempor congue. Mauris at risus ipsum.

Morbi mattis augue vel dui rhoncus accumsan. Praesent quis rutrum tortor. Duis sit amet rhoncus enim. Nam iaculis blandit nisi in ultrices. Ut sollicitudin.

Quisque quis mauris ultricies, volutpat sem ac, consectetur odio. Donec nec elit ac dui imperdiet egestas. Praesent nisi felis, pellentesque nec dui ut, lobortis.

UÇAK KARGO FİRMALARI yurt içinde hizmet alabileceğiniz en kaliteli ve en hızlı yurt dışına kargo gönderme şirketidir. Adından da anlayabileceğiniz gibi yurt dışına yapılan Express Kargo gönderileri firmamız aracılığı ile yapılmaktadır.

Express Uçak Kargo demek hızlı demektir, express yapılacak kargo gönderi hizmeti; çok hızlı ve çok acil yapılacak olan kargo gönderi hizmetleri kapsamaktadır. Bu bağlamda Yurtdışına Express Uçak Kargo servisi ile; İhracat kargo taşımacılığı, İthalat kargo taşımacılığı ve Numune bazlı uluslararası kurye gönderimi hizmetlerini profesyonel olarak tek bir noktadan alabilirsiniz. Firmamız bütün kargo hizmet seçenekleri konusunda uzmanlaşmış, profesyonel bir ekibe sahip Türkiye'nin en büyük kargo şirketlerinden biridir. Yaklaşık 20 senedir bu hizmeti müşterilerine kaliteli bir kapsamda sorunsuz ve sıkıntısız şekilde veren kargo firmamız, sizin memnuniyetiniz için sürekli şirket içi personellerine aylık ve haftalık olarak eğitimler vererek, sizlerin memnuniyeti açısından önemli bir faktöre el atmaktadır.

Uçak Kargo şirketimiz için her müşteri bir veli nimettir, müşterilerin kargolarının güvenliği bizim için ön plandadır. En ufak bir paketten en büyük tonajlı bir kargo gönderisine kadar bütün gönderiler bizim için aynı eş değere sahiptir. Firma olarak büyük, küçük, hafif ve ağır olarak gönderileri ayırt etmeden hepsine aynı sevgi, şefkat ve ilgiyi göstermekteyiz. Biz işimize hem profesyonelliği, hemde sevgimizi katıyoruz. Bizimle yurt dışına uçak kargo hizmeti alan her müşteri, firmamızın kalitesini ve farkını ilk gönderi hizmetinden itibaren anlamaktadır. Her gün onlarda müşteriden teşekkür mesajları, teşekkür telefonları ve teşekkür mailleri almaktayız. Sizden bu tür gelen talepler firma olarak bizi olumlu yönde etkilemekte ve gurur dolu anlat yaşatmaktadır.

Biz Uçak Kargo şirketi olarak tüm müşterilere; her zaman en ucuz fiyat tarifeleri ve en hızlı teslimat süreleri sunarız. Bu konuda arama motorlarında yapmış olduğunuz sorgularda karşınıza çıkan kargo şirketleri listesinde bütün firmaları tek tek gezerek, fiyat araştırması ve hızlı teslimat süresi arayın, emin olun en iyi hizmet talep ücretleri ve teslimat sürelerini firmamız tarafından alacaksınız. Biz hem kargo gönderilerini, hemde kesenizi oldukça düşünen ve sizi rakiplerinizden her zaman bir adım öne çıkaran HAVA YOLU KARGO hizmetlerini size sunmaktan mutluluk duymaktayız.

YURTDIŞI UÇAK KARGO TALEP BİLGİLERİ

* Gönderici iletişim bilgileri * Kargo gönderi çıkış ve varış ülkesi * Kargo gönderi en – boy – yükseklik bilgileri * Kargo gönderi net ağırlığı * Kargo gönderi kap (adet) sayısı * Kargo gönderi içeriği * Alıcı iletişim bilgileri

Vermiş olduğumuz kargo bilgi maddelerini eksiksiz ve tam bir şekilde firmamıza ulaştıran müşteriler, sağlıklı ve net bir fiyat tarifesi almaktayız. Eksik ve tam olarak gönderilmeyen kargo talepleri en kısa sürede cevaplanayacaktır, bizim için bu bilgiler size hızlı cevap verebilmemiz için çok önemlidir. Lütfen bu konuya hassasiyet gösteriniz ve kargo gönderi bilgilerini tam olarak firmamıza ulaştırınız.

yurtdışı kargo | uçak kargo | acil kargo | hızlı kargo