Türkiye İçi Hava Kargo Servisi

Türkiye İçi Hava Kargo Servisi

Yıllardır hizmetinizde olan ucakkargofirmalari.org web sayfası, kurulduğu ilk günden bu yana kaliteli ve güvenilir hava kargo taşıma servisleri ile Türkiye içinde hava alanı bulunan bir şehirden diğer bir şehre hızlı ve tam zamanında teslimatlar ile uçak kargo taşımacılığının ne kadar acil olarak gönderi yaptığını görebilirsiniz.

KALİTELİ VE GÜVENİLİR KARGO ŞİRKETİ

İstanbul merkez ofiste tüm uçak kargo taşıma süreçlerini en ince ayrıntısına kadar uzman personeli ile servis edip, tüm hava yolu kargo gönderi ihtiyaçlarınız da yanınızda bulunmaktan dolayı mutluluk duymaktayız. Kurumsal şirketler ve bireysel gönderi yapan şahıslar, hava yolu aracılığıyla taşımacılığını yaptırmak istedikleri evrak, paket, zarf, döküman, fatura, koli, kutu, perde, halı, elbise, hediyelik eşya, sebze, meyve, tatlı, baklava, makine ve makine parçaları, tekstil ürünleri, mobilya, elektronik eşyalar, televizyon, tablet, cep telefonu, bilgisayar ve daha bir çok taşınabilir ürünleri Türkiye içinde hava limanı bulunan illerimize gönderebilirsiniz.

hava kargo

BİR KAÇ SAAT İÇERİSİNDE KARGONUZ TESLİM!

Gönderi yapacağınız şehir mesafe aralığı ve uzaklığına göre 1 ile 4 saat arasında değişen uçuş süreleri ve teslimatları ile birlikte aynı gün içinde çok ama çok kısa zaman çerçevesi arasında kapı adresinizden gidiş yapacak gönderi teslim alınıp, ilk kalkış yapacak yurt içi kargo uçağı ile belirtmiş olduğumuz zaman içerisinde adresine ulaştırılır.

Şirketimize günün her saati hiç çekinmeden arayarak ve mail atarak ulaşabilir, dilerseniz merkez ofisimizi ziyaret ederek yüz yüze görüşebilir, tüm hava kargo ihtiyaçlarınıza en doğru çözümler sunmaktan onur duyarız.

29 Kasım 2016 / Uçak Kargo

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

UÇAK KARGO FİRMALARI yurt içinde hizmet alabileceğiniz en kaliteli ve en hızlı yurt dışına kargo gönderme şirketidir. Adından da anlayabileceğiniz gibi yurt dışına yapılan Express Kargo gönderileri firmamız aracılığı ile yapılmaktadır.

Express Uçak Kargo demek hızlı demektir, express yapılacak kargo gönderi hizmeti; çok hızlı ve çok acil yapılacak olan kargo gönderi hizmetleri kapsamaktadır. Bu bağlamda Yurtdışına Express Uçak Kargo servisi ile; İhracat kargo taşımacılığı, İthalat kargo taşımacılığı ve Numune bazlı uluslararası kurye gönderimi hizmetlerini profesyonel olarak tek bir noktadan alabilirsiniz. Firmamız bütün kargo hizmet seçenekleri konusunda uzmanlaşmış, profesyonel bir ekibe sahip Türkiye'nin en büyük kargo şirketlerinden biridir. Yaklaşık 20 senedir bu hizmeti müşterilerine kaliteli bir kapsamda sorunsuz ve sıkıntısız şekilde veren kargo firmamız, sizin memnuniyetiniz için sürekli şirket içi personellerine aylık ve haftalık olarak eğitimler vererek, sizlerin memnuniyeti açısından önemli bir faktöre el atmaktadır.

Uçak Kargo şirketimiz için her müşteri bir veli nimettir, müşterilerin kargolarının güvenliği bizim için ön plandadır. En ufak bir paketten en büyük tonajlı bir kargo gönderisine kadar bütün gönderiler bizim için aynı eş değere sahiptir. Firma olarak büyük, küçük, hafif ve ağır olarak gönderileri ayırt etmeden hepsine aynı sevgi, şefkat ve ilgiyi göstermekteyiz. Biz işimize hem profesyonelliği, hemde sevgimizi katıyoruz. Bizimle yurt dışına uçak kargo hizmeti alan her müşteri, firmamızın kalitesini ve farkını ilk gönderi hizmetinden itibaren anlamaktadır. Her gün onlarda müşteriden teşekkür mesajları, teşekkür telefonları ve teşekkür mailleri almaktayız. Sizden bu tür gelen talepler firma olarak bizi olumlu yönde etkilemekte ve gurur dolu anlat yaşatmaktadır. Türkiye'nin şehirler arası acil, express, hızlı, ekonomik, aynı gün, kapıdan kapıya, hava alanından hava alanına, adresten hava limanına uçak kargo gönderimi yapmak için çağrı merkezimizi arayarak firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

Biz Uçak Kargo şirketi olarak tüm müşterilere; her zaman en ucuz fiyat tarifeleri ve en hızlı teslimat süreleri sunarız. Bu konuda arama motorlarında yapmış olduğunuz sorgularda karşınıza çıkan kargo şirketleri listesinde bütün firmaları tek tek gezerek, fiyat araştırması ve hızlı teslimat süresi arayın, emin olun en iyi hizmet talep ücretleri ve teslimat sürelerini firmamız tarafından alacaksınız. Biz hem kargo gönderilerini, hemde kesenizi oldukça düşünen ve sizi rakiplerinizden her zaman bir adım öne çıkaran HAVA YOLU KARGO hizmetlerini size sunmaktan mutluluk duymaktayız.

YURTDIŞI UÇAK KARGO TALEP BİLGİLERİ

* Gönderici iletişim bilgileri * Kargo gönderi çıkış ve varış ülkesi * Kargo gönderi en – boy – yükseklik bilgileri * Kargo gönderi net ağırlığı * Kargo gönderi kap (adet) sayısı * Kargo gönderi içeriği * Alıcı iletişim bilgileri

Vermiş olduğumuz kargo bilgi maddelerini eksiksiz ve tam bir şekilde firmamıza ulaştıran müşteriler, sağlıklı ve net bir fiyat tarifesi almaktayız. Eksik ve tam olarak gönderilmeyen kargo talepleri en kısa sürede cevaplanacaktır, bizim için bu bilgiler size hızlı cevap verebilmemiz için çok önemlidir. Lütfen bu konuya hassasiyet gösteriniz ve kargo gönderi bilgilerini tam olarak firmamıza ulaştırınız.