Aynı Gün Teslim Kargo

Aynı Gün Teslim Kargo

Aynı Gün Teslim Kargo

Kargo sektörü geliştikçe müşterilerin beklentileri de değişmektedir. Müşteriler kargo gönderilerinin aynı gün içinde teslim edilmesini istemektedir. Bu nedenle de aynı gün teslim kargo hizmeti de büyük bir gelişim göstermiştir.. Günümüzde ürünlerin mümkün mertebe en kısa zaman dilimi içinde teslim edilmesi giderek önem kazanmıştır. Her sektörde olduğu gibi kurye ve kargo sektöründe de müşteri memnuniyeti öne çıkmaktadır. Hızlı kargo teslimatı, firmaların fiyat indirimi rekabetinden ziyade hizmette öne çıkmasını sağlamaktadır. Bunun sonucunda da rekabet avantajı elde edilmektedir. Bu da tüm sektörlerdeki hizmetleri çeşitlendirmekte ve büyük rekabet avantajı elde edilmesini sağlamaktadır. Dünyada da yurtdışı kargo sektörü gelişmeye başlamıştır ve aynı gün teslimat ile ilgili firmalar arasında anlaşmalar hızla yapılmaktadır. Bu sayede de ülkeler arasında da kargolar aynı günde teslim edilmeye başlanmıştır. Ancak aynı gün teslim işlemi yapılan ülkelerin birbirine çok yakın olduğu bilinmelidir. Uzak ülkelere günümüz teknolojisinde aynı gün teslimat yapılması olarak dışıdır. Aynı gün kargo teslimatında ekonomik ya da ekspres kargo teslimatı ile karşılaştırıldığında fiyat farkı olmaktadır. Ancak bu hizmetin kesinlikle profesyonel kargo şirketleri tarafından sunulması gereklidir. Çünkü bu şirketlerin yurtdışında anlaşma yaptığı acenteler bulunmaktadır ve bu sayede kargoların aynı gün teslim edilmesi mümkün olmaktadır. Kargo sektöründe ülke genelinde aynı gün teslimat gerçekleştirilmektedir. Ancak aynı gün teslimat ettiğini ifade eden her kargo şirketinin bunu gerçekleştirebildiği söylenememektedir. Bazı kargo şirketlerinin ürünleri aynı gün içinde kargoya verildiği, bunun da aynı gün içinde teslimat olarak nitelendirdikler bilinmelidir. Aynı gün teslim hizmetinin özel olarak geliştirilmiş bir kargo hizmeti olduğu ve buna göre ücretlendirme yapıldığı bilinmelidir. Aynı gün teslimat hizmetinin günün her saatinde sunulma imkanı vardır. Ama mesai saatinin bitmesine yakın aynı gün teslimatının yapılabilmesi mümkün olmamaktadır. Bu gibi teslimatlarda ertesi gün teslimat seçeneği sunulmaktadır. Teslim işlemi gerçekleştirildikten sonra da göndericiye telefon ya da kısa mesaj servisi aracılığı ile bilgi verilmektedir.

Aynı Gün Teslim Kargoda Uçak Sefer Saatleri Baz Alınmaktadır

Aynı gün teslim kargo hizmeti ile ticaretin çok daha hızlı yapılabilmesi mümkün olmaktadır. Müşterinin ürünü alması için günlerce beklemesine gerek bırakmayan aynı gün teslim hizmeti ile teslimat kaynaklı şikâyetlerde de büyük oranda düşüş meydana gelmektedir. Aynı günde teslimatın bir diğer avantajı da ürünlerin hasar görmemesidir. Çünkü aktarma merkezleri kullanılmamaktadır. Teslimat teslimi de daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Aynı gün teslimat hizmetinde gönderilerinizi adresten alınmakta ve gönderi adrese teslim edilmektedir. Kargonun ağırlık ve boyutlarına uygun ekip ve donanımları yönlendiren kurumsal kargo firmaları, kargoyu adresten almakta ve arzu edilen adrese bırakmaktadır. Aynı gün uçak ile hava kargo gönderimi hizmetinde ise uçak sefer saatleri esas alınmakta ve bu saatlere göre kargonun alım ve gönderim saati belli olmaktadır. Adana, Ankara, Bursa, İstanbul, İzmir ve Samsun başta olmak üzere havaalanı bulunan her kente aynı gün teslimat yapılması şartı ile müşterinin arzusu doğrultusunda teslimat yapılmaktadır. Gün içi acil kargo gönderimi de yapan kargo şirketleri, gün içindeki acil olan kargoları adresten teslim almakta ve adrese teslim etmektedir. Uçak sefer saatlerine göre gönderiler gün içinde 1 ila 3 saat arasında teslim edilebilmektedir. Ancak gün içinde teslimatının yapılması istenen kargoların uçak sefer saatinden en az iki saat önce adresten alınması şarttır. Aksi takdirde kargonun arzu edilen saatte uçağa teslim edilmesi mümkün olmamaktadır. Kargo şirketinin müşteri departmanı ile günün her saati irtibat kurulabilmekte, bu sayede de kargolar hem ekonomik hem de hızlı bir şekilde adreslerine teslim edilebilmektedir.

En Hızlı Teslimat Şeklidir

Aynı gün teslim kargo işlemi, bir gönderinin hava alanından hava alanına en hızlı ve en güvenli şekilde taşınması işlemidir. Kurumsal firmaların mobil ekipleri, çağrı merkezine kayıt verilmesinin hemen ardından son derece seri bir şekilde adrese ulaşmakta ve gönderileri adresten almaktadır. Ardından da en hızlı şekilde motorize ya da araçlı ekipleriyle yoğun trafikte bile kısa süre içinde havaalanına teslim edilmektedir. Teslim alınan gönderiler de aynı titizlikle teslim edileceği adrese mümkün olan en kısa süre içinde götürülmektedir. Kurumsal kargo şirketleri, gün içinde birçok noktaya evrak ve paket teslimlerini gerçekleştirmekte, farklı şehirlerden uçak kargo ile yapılan gönderileri ulaşması gereken adreslere hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır. Uçak kargo ile yapılan aynı gün teslimat hizmeti, güvenlik ve hızın yanı sıra son derece hassas şartların da yerine geçirilmesi ile yapılmaktadır. Bu hizmette kapıdan kapıya, kapıdan havaalanına, havaalanından kapıya, havaalanından havaalanına teslim seçenekleri sunulmaktadır. Bu hizmet türünde kargo şirketi ile irtibata geçildiğinde toplama ve teslimat en hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Hizmet için irtibata geçildiğinde filo içindeki en hızlı aracı organize eden kurumsallaşmış acil kargo şirketleri, en hızlı ve en etkin taşımacılık ağını kullanmakta ve zamana karşı yarışarak toplama ve teslimatı en çabuk bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kargo şirketlerinin müşteriye özel hizmet seçeneği de bulunmaktadır. Bu seçenekte nakliye ihtiyacı neyi gerektiriyorsa, size özel bir araç ya daz kurye ile ihtiyaca cevap veren firmalar bu sayede gönderili en kısa şekilde ve doğrudan adrese teslim etmektedir. Birde özel hizmet seçeneği vardır ve bu seçenekte de özel ancak daha ekonomik dağıtım ve toplama seçeneği sunulmaktadır. Profesyonel kargo şirketlerinin gönderici ve alıcı gün tercihli seçeneklerini de sunmaktadır. Bu hizmette gerek gönderici gerekse alıcı özel bir gün belirleyebilmektedir. Bu hizmet ekstra bir ücret karşılığında sunulmaktadır ancak teslimatın belirli günde yapılmasını sağlaması açısından önemlidir.

Taşımacılıkta Güven Esastır

Aynı gün teslim kargo hizmetinde güvenlik ve hız esastır. Bunu sağlamak için de sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek gereklidir. Bunun için profesyonel kargo personeli gereklidir. Kargoların aynı gün teslim edilmesi için belirli saatler vardır ve bu saat dilimleri arasında gönderiler teslim edildiğinde birkaç saat içinde alıcıya ulaştırılmaktadır. Çünkü kargoların aynı gün teslim edilmesi için uçak kargo hizmetinden yararlanılmaktadır. Aynı gün teslimat hizmetinde taşımacılığı yasaklanmış olan ürünlerin haricide tüm emtianın nakliyesi mümkündür. Koli ve paket gibi tüm gönderilerin yanı sıra makine parçalarının da gün içinde teslimatı yapılabilmektedir. Uçak yolu ile yapılan bu teslimat gün içinde belirli saatlerde yapılmaktadır ve bu saatlerin kargo şirketinden öğrenilmesi gerekmektedir. Kurumsal firmalar, güvenilir hava yolu firmaları ile çalışmaktadır ve bu sayede de herhangi bir soru yaşanmamaktadır. Taşınan kargonun içeriği de belli olduğu için havalimanından kısa bir süre içinde çıkarılmakta ve gideceği adrese teslim edilmektedir. Bu hizmetin profesyonel kargo şirketlerinden alınması, olası olumsuzlukların da tamamen ortadan kaldırılması anlamına gelmektedir. Küçük kargo şirketlerinin bu hizmeti profesyonelce yerine getirmesi mümkün değildir. Bu hizmet ayrıca acil kargo hizmeti olarak da tanımlanmaktadır. Ancak acil uçak kargo hizmeti gibi 12 saatlik bir sürede değil 3 ila 4 saat içinde teslimat gerçekleştirilmektedir. Acil kurye hizmeti şehir içindeki teslimatları aynı gün içinde yaparken, kargo hizmeti farklı şehirler arasındaki günlük teslimatları gerçekleştirmektedir. Kurye hizmeti ile kargo hizmeti arasında belirli bir fiyat farkının olduğu bilinmelidir. Çünkü kargo hizmetinde gönderinin ağırlığına ve ebatlarına göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

 

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

UÇAK KARGO FİRMALARI yurt içinde hizmet alabileceğiniz en kaliteli ve en hızlı yurt dışına kargo gönderme şirketidir. Adından da anlayabileceğiniz gibi yurt dışına yapılan Express Kargo gönderileri firmamız aracılığı ile yapılmaktadır.

Express Uçak Kargo demek hızlı demektir, express yapılacak kargo gönderi hizmeti; çok hızlı ve çok acil yapılacak olan kargo gönderi hizmetleri kapsamaktadır. Bu bağlamda Yurtdışına Express Uçak Kargo servisi ile; İhracat kargo taşımacılığı, İthalat kargo taşımacılığı ve Numune bazlı uluslararası kurye gönderimi hizmetlerini profesyonel olarak tek bir noktadan alabilirsiniz. Firmamız bütün kargo hizmet seçenekleri konusunda uzmanlaşmış, profesyonel bir ekibe sahip Türkiye'nin en büyük kargo şirketlerinden biridir. Yaklaşık 20 senedir bu hizmeti müşterilerine kaliteli bir kapsamda sorunsuz ve sıkıntısız şekilde veren kargo firmamız, sizin memnuniyetiniz için sürekli şirket içi personellerine aylık ve haftalık olarak eğitimler vererek, sizlerin memnuniyeti açısından önemli bir faktöre el atmaktadır.

Uçak Kargo şirketimiz için her müşteri bir veli nimettir, müşterilerin kargolarının güvenliği bizim için ön plandadır. En ufak bir paketten en büyük tonajlı bir kargo gönderisine kadar bütün gönderiler bizim için aynı eş değere sahiptir. Firma olarak büyük, küçük, hafif ve ağır olarak gönderileri ayırt etmeden hepsine aynı sevgi, şefkat ve ilgiyi göstermekteyiz. Biz işimize hem profesyonelliği, hemde sevgimizi katıyoruz. Bizimle yurt dışına uçak kargo hizmeti alan her müşteri, firmamızın kalitesini ve farkını ilk gönderi hizmetinden itibaren anlamaktadır. Her gün onlarda müşteriden teşekkür mesajları, teşekkür telefonları ve teşekkür mailleri almaktayız. Sizden bu tür gelen talepler firma olarak bizi olumlu yönde etkilemekte ve gurur dolu anlat yaşatmaktadır. Türkiye'nin şehirler arası acil, express, hızlı, ekonomik, aynı gün, kapıdan kapıya, hava alanından hava alanına, adresten hava limanına uçak kargo gönderimi yapmak için çağrı merkezimizi arayarak firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

Biz Uçak Kargo şirketi olarak tüm müşterilere; her zaman en ucuz fiyat tarifeleri ve en hızlı teslimat süreleri sunarız. Bu konuda arama motorlarında yapmış olduğunuz sorgularda karşınıza çıkan kargo şirketleri listesinde bütün firmaları tek tek gezerek, fiyat araştırması ve hızlı teslimat süresi arayın, emin olun en iyi hizmet talep ücretleri ve teslimat sürelerini firmamız tarafından alacaksınız. Biz hem kargo gönderilerini, hemde kesenizi oldukça düşünen ve sizi rakiplerinizden her zaman bir adım öne çıkaran HAVA YOLU KARGO hizmetlerini size sunmaktan mutluluk duymaktayız.

YURTDIŞI UÇAK KARGO TALEP BİLGİLERİ

* Gönderici iletişim bilgileri * Kargo gönderi çıkış ve varış ülkesi * Kargo gönderi en – boy – yükseklik bilgileri * Kargo gönderi net ağırlığı * Kargo gönderi kap (adet) sayısı * Kargo gönderi içeriği * Alıcı iletişim bilgileri

Vermiş olduğumuz kargo bilgi maddelerini eksiksiz ve tam bir şekilde firmamıza ulaştıran müşteriler, sağlıklı ve net bir fiyat tarifesi almaktayız. Eksik ve tam olarak gönderilmeyen kargo talepleri en kısa sürede cevaplanacaktır, bizim için bu bilgiler size hızlı cevap verebilmemiz için çok önemlidir. Lütfen bu konuya hassasiyet gösteriniz ve kargo gönderi bilgilerini tam olarak firmamıza ulaştırınız.